Pergola Tente

Pergola Tente

Pergola Tente

Pergola Tente ve Şeffaf Branda sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren pergola tente firmamız kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Uzaktan Kumandalı Tente

Cafe, restaurant, teras, bahçe vb. açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomatik tente sistemidir. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürmekte, hem de değer katarak mekanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Bağımlı veya bağımsız alanlara kurulabilme özelliği ile her türlü mekanın estetik ve işlevsel şekilde kapatılmasına olanak sağlar. Çeşitli modelleriyle, geniş renk yelpazesiyle dış mekanları en etkili şekilde kullanılır hale getirir.

Gün geçtikçe kaliteli hizmetleri sayesinde pek çok başarılı işlere imzasını atan firmamız müşterilerimizin memnun kalmasını ve daha fazla güven duymasını sağlamaktadır. Firmamız her türlü mekan ve konutlara en özel tente hizmetleri özenle vermektedir.

Pergola Tente Nedir?

Pergole tente yapı ruhsatına gerek duyulmayan ve tam olarak otomatik açılır ve kapanır şekilde tasarlanmış olan bir tente çeşididir. Son derece ergonomik ve fonksiyonel bir tente sistemi olan pergola tente yılın her mevsiminde kullanılması mümkün olmasından dolayı kullanım alanların faaliyetlerine ara vermeden devam etmesini yardımcı olmaktadır. Uzun ömürlü ve sağlam olması çok daha fazla kullanım bakımından dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Akıllı Tente Sistemleri

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız pek çok farklı renk seçeneklerinin yanı sıra desen çeşitleri ile en doğru hizmetleri en kısa sürede vermektedir. Daha güzel renklerde ve desenlerde olan özel yapım raylı tenteler hem mekanın çok daha şık görünmesine hem de yağmur ya da güneş gibi olumsuz etkenlerden korunmasını sağlamaktadır. Her türlü mekanınız için çok daha uygu olan u tente çeşitleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Pergola Tente Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda çok daha fazla talep gören tente sektöründe bulunan firmalar arasında firmamız en kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Pergole tente firması olarak firmamızda pek çok farklı renk ve desenlerde tente çeşitlerini hiç yorulmadan bulabilirsiniz. Pergola tentelerin özellikleri sayesinde kullanım alanlarında çok daha fazla tercih edilmektedir.

Bu tenteler 4 mevsim kullanılabilir ve özel çekme alüminyum profiller sayesinde daha dayanıklı olmaktadırlar. %100 sızdırmazlık sağlayan fitil sistemine sahip olup elektostatik toz boya ile farklı renk seçenekleri özelliği bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile rahat ve kolay kullanımı vardır. Modern yapı ve estetik konforlu elemanları bulunan pergola tentelerde garantili olup servis hizmetleri olan ürünlerdir.

Kaliteli Pergola Tente İşlemleri

Çok uzun sektörde bulunan firmamız pergola tente işlemleri sırasında en son sistem teknoloji ile yüksek kalitede ürün kullanımı ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan bu ürünler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin talep

etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz mekana gelerek gerekli olan keşifleri yaparak en uygun pergola tente çeşidini seçmekte ve ölçüleri almaktadır. Yapılan keşif sonrasında en uygun olan tente özel teknolojik makinelerde ve profesyonel ekibimiz tarafından itina ile üretilmektedir.

Tente yapımı tamamlandıktan sonra kurulum işlemleri için mekana gelen ekibimiz en doğru teknikleri kullanarak en sağlam şekilde tentenin takılmasını sağlamaktadır. Kurulumu yapılan tenteyi gönül rahatlığı ile uzun süre kullanmanız mümkün olmaktadır. Olası bir sorun karşısında hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Pergola Tente Fiyatları

Özellikle topluma açık olan iş yerleri için son derece uygun olan pergola tente çeşitlerinde firmamız birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamıza istediğiniz zaman çağrı bırakmanız mümkün olmaktadır. Talep ettiğiniz ürünler çok daha kısa sürede imalatı yapılarak zamanından önce sizlere teslim edilmektedir. Firmamızda pergola tente fiyatları çok daha uygun olduğundan bütçenizi zorlamaz. Ayrıca fiyatlar tente ölçülerine, çeşitlerine, özelliklerine, montaj yerine ve alanın büyüklüğüne göre çok daha farklı olmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Pergola Tente Teknik Özellikleri :

 • Alüminyum profiller ve plakalar
 • Kompak şık tasarım
 • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
 • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri ;standart RAL 9016 Beyaz)
 • Paslanmaz bağlantı civatalar ve pimler
 • 150, 200, 250, 300, 350 cm ileri açılım
 • 200 – 700 cm tek parça genişlik
 • 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
 • Manüel yada uzaktan kumandalı kontrol
 • İthal ya da yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği
 • Rüzgar ve Güneş Sen sör Seçeneği

Yeni Dönem Motorlu Tenteler

Son çıkan tentelerde artık genellikle motorlu tenteler çok fazla tercih edilir. Bunun en büyük sebebi ise bu tür ürünlerin kullanımının çok kolay olmasıdır. Mesela eski tentelerde manuel sistem olduğundan bu tür durumlarda bu tentelerin açılıp kapanması çok zor oluyordu.

Bu tür durumlarda da özellikle kafe ve bar sahipleri tentelerini açıp kapar iken müşterilerini çok rahatsız ediyordu. Ancak motorlu otomatik sistem tentelerin ortaya çıkması ile birlikte ise artık böyle bir sorun ile karşılaşmak tarih oldu. Özellikle motorlu tenteler sayesinde müşteriler hiçbir şekilde rahatsız olmadan bu konuda bu tarz ürünlerin seçilmesi çok önemlidir.

Mesela söz konusu motorlu tente sistemleri olduğundan onların otomatikleri çok kolay bozulduğundan bu konuda birçok sorun ile karşılaşılması zaman zaman sıkıntılar çıkarır. Ancak eğer pergola gibi kaliteli bir firma ile çalışılır ise bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmeden çok kolay ve kaliteli bir şekilde tente alınabilir.

Tentelerin Son Dönem Moda Sistemleri

Pergola Tente Moda kavramı hayatın her alanında artık önemli olduğu gibi tente hizmetlerinde de önemlidir. Bu konuda özellikle son yıllarda birçok insan için tentelerin modaya uygun olması ile birlikte birçok anlamda insanların tercihleri değiştirir. Özellikle tasarımları ile ve teknolojileri ile de tercihlerin değişmesi her zaman için moda kavramı değişebiliyor.

Bu konuda tente alacak işletmeler için de bu konu çok önemli olduğundan moda kavramı çok önemli olur. Mesela bazı insanlar için her ne kadar tentelerin görünümleri çok önemli olsa da genellikle bütün tasarımlar tek bir anlam taşır.

Bu konuda özellikle masa ve sandalye ile uyumlu şekilde olması çok önemli olur. Ancak bunun sağlanması için de tente alınan işletmenin iyi bir firma olması ve ürünlerinin de modaya uygun olması çok önemlidir. Tabi ki bir tente firması ile birlikte pergola tente üretim firmaları insanların çok fazla tercih ettikleri bir firmadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir