Bio klimatik Pergola

Bio klimatik Pergola

Bio Climatic Pergola – Biyo klimatik Pergola

 

bioklimatik pergola sistemi villa, restaurant, hotel ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve modern görünüm katar. Sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana mükemmel görsellik ve termal konfor da sunar. Sistem, opsiyonel olarak güneş kırıcı panellere entegre edilmiş HDD LED, içerden entegreli LINE LED şerit ve gizli SOFT LED aydınlatma seçenekleriyle sunulur. Sistemin etrafını çevreleyen LINE LED şeritler, güneş panelleri tam açık konumdayken de mekanı içerden aydınlatarak, konforlu bir atmosfer oluşturur ve aynı zamanda akşam boyunca yeterli ortam ışığı sağlar. Gizli SOFT LED aydınlatmadaki RGB özelliği ile sarı, beyaz, kırmızı renk dönüşümleri yapılabilir, böylece açık alanlarda lüks ve şık görünüm elde edilir. Ayrıca dimmer opsiyonu sayesinde ortama göre ışık yoğunluğu ayarlanabilir.

Bio Klimatik Pergola ile mekanlarınıza şıklık katın. Çeşitli ürün ve renk skalasıyla dört mevsim kullanışlı alanlar sizlerle. Üstün kalite ve hizmet ile modern bioklimatik pergola sistemleri yaşam alanınıza konfor sağlar. istanbul Tente

Kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Teksan bio klimatik pergolatente ve cam sistemlerini sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamakta ve mevsimsel sorunlara çözüm üretmektedir. Uygun Motorlu Tente Fiyatları

Dış mekan yaşam alanlarının yeniden tanımlanması ile işlevselliğin mükemmel birleşimi …

Geri katlanabilir özelliği ile dış mekan yaşam alanlarının tam kapsamlı kullanımında önemli işlev üstlenen yüksek teknolojili makaslı bioklimatik alüminyum pergola tente sistemidir.

Ürün geniş uygulama alanlarında tam koruma sağlayarak daha konforlu zaman geçirilmesine olanak sunmak üzere tasarlanmıştır. Sistem geniş uygulama seçeneklerine sahiptir ve şık tasarımı ile restoran, teras, balkon gibi geniş uygulama alanlarına özel çözümler barındırmaktadır.

Güven, Kalite ve tecrübe ile yanınızdayız.

Modern açılır kapanır kış bahçesi, tavan, cam, cam tavan, pergola, pergola tente ve gölgelendirme sistemlerinde faaliyet gösteren şirketimiz kalite ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır.

Kalite

Yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretmektedir. Özellikle restaurant, kafe, iş yeri ve konutlar için gölgelendirme, katlanır cam ve tente sistemi üretimi yapmaktadır.

 

Üretim

Üretimini, montajını ve bakım hizmetini sunduğu ürünler ; kış bahçesi, standart pergola, standart askılı pergola, radyan (oval pergola), radyan askılı pergola, radyan beşik çatı pergola, standart beşik çatı pergola, rolling roof, tente, bioklimatik pergola, otomatik giyotin cam, manuel giyotincam, katlanır cam sistemleri, sabit pergola tente modelleri ve zip perdedir.

Tecrübe

Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir.

 

Modern ve estetik

Firmamız, iş gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Pazar Ağı

Her geçen gün genişleyen pazar ağında konumunu zirveye çıkarmak adına özenle yaptığı çalışmalar ve profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama birimi, etkili müşteri ilişkileri politikasıyla üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Pergole Tente Fiyatları

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir